Zapraszamy do naszego przedszkola

O naszym przedszkolu

Jesteśmy tu dla dzieci. Świetna edukacja jest koniecznością dla trwałego rozwoju zarówno duszy, jak i umysłu dzieci. Towarzyszymy  przedszkolakom, aby  mogły  bawić się, uczyć i lepiej rozwijać.

Nasze przedszkole jest przestronne i duże.

Mieści się w nim duży hol, który  niejednokrotnie pełni rolę sceny, kina czy estrady. Tu także miejsce ma obszerna szatnia przedszkolaków, w której każda grupa ma swoje miejsce. To tutaj nie wiedzieć czemu kalosze wędrują w inne miejsce, a kurtki same zmieniają swoje wieszaczki;)

Na parterze jest też gabinet Pani Donatki, logopedy. To  tutaj odbywa się gimnastyka buzi i języka.

Zaraz obok jest też miejsce z Wielką Szafą, w której mieszczą się przebrania i stroje na różne przedszkolne Dni Nietypowe. Jest i Minionek i Smok, a nawet mała Myszka. To tutaj mieści się projektor, dzięki któremu możemy tworzyć mobilną salę kinową. A mieszkający tu  boombox  pozwala na to, by muzyka i  słuchowiska mogły towarzyszyć  nam wszędzie.  W sumie, czego tu nie ma…

Obok jest też łazienka, wiadomo po co;).

Tuż obok jest i on: Gabinet Pani Dyrektor. To jest dopiero pomieszczenie wielofunkcyjne! Tu nasza Pani Dyrektor omawia ważne sprawy, wykonuje milion telefonów, odbiera pocztę, a nawet kupuje zabawki!

Na parterze mieszczą się trzy dziecięce sale. W każdej z nich łazienki. To w tychże salach zabaw i tańców nie ma końca od poniedziałku do piątku.

Nasze schody, które pełnią funkcję dydaktyczną, a mianowicie nauki wchodzenia i schodzenia na przemian;) prowadzą na pierwsze piętro.

Na pierwszym piętrze także znajdują się trzy przestronne, kolorowe sale pełne radości i śmiechu. Może tu wejść tylko ktoś kto hałasu się nie boi.

Oprócz tego znajduje się tu duża sala, która niczym za pomocą magicznej różdżki zmienia się, a to w salę gimnastyczną pełną bum bum rurek,  skakanek i piłek.  A to w salę rytmiczną, w której to pan Rytmik gra na pianinie i innych instrumentach. Sala bywa też miejscem relaksu i wyciszenia.

Na górze jest kuchnia, w której to powstają niezwykle smakowite dania, przygotowywane przez Nasze zdolne Panie Kucharki.

Na końcu korytarza jest magiczny pokój, gdzie Pani Stenia sprawdza kto jest w przedszkolu obecny, a kto zrobił sobie wolne. To sekretariat.

Na terenie naszego przedszkola mieści się duży plac zabaw. To tu najlepiej bawi się w berka, chowanego, w policjantów i czarodziejki z księżyca. Są tu huśtawki, zjeżdżalnie, a nawet karuzela, która kręci się w lewo i w prawo!

Oto nasza Dziesiątka!:)

Dobra lokalizacja
Duży plac zabaw
Zdrowe posiłki
Przyjazna atmosfera

Jesteśmy najlepszym wyborem dla dziecka

Wykwalifikowana kadra
Przestronne sale
Nauka i zabawa innowacyjnymi metodami

Nasze przedszkole!

Login Account

Already a Giraffe Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.